Jeśli dręczysz się z powodu nietypowej budowy warg sromowych lub łechtaczki, miewasz problem z osiąganiem przyjemności w życiu erotycznym spowodowany modyfikacjami albo deformacjami zewnętrznych narządów płciowych albo, z powodów subiektywnych, chcesz zmienić kształt okolic intymnych – medycyna estetyczna ma dla wiele propozycji, jakie w szybki sposób usuną Twoje problemy i wydatnie poprawią jakość życia.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Jedną z ciekawszych możliwości ginekologii estetycznej jest stosowanie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg z użyciem Aphrodite polecany bywa w wypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, jak również w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite może być wykorzystywany też w przypadku wielu innych bolączek natury ginekologicznej – szczegóły przeprowadzanego leczenia i metody jego dostosowania do indywidualnej sytuacji uzgadniane są w momencie pierwszej konsultacji u ginekologa.

Wyniki zabiegu potrafią przerosnąć założenia, bowiem powoduje on powrót prawidłowego odczynu pochwy, zwiększa jej wilgotność, intensyfikuje odczuwanie satysfakcji erotycznej i redukuje bolączki związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu może być w praktyce bezbolesna oraz niezwykle sprawna, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, względem klasycznych sposobów jest niezwykle krótki, a brak komfortu z tym połączony – nieduży.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg trwa najwyżej kwadrans i nie powoduje bólu. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, jaki powoduje obkurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Pozwala to na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a co za tym idzie – wspiera normalne działanie całego narządu.
Efektem może być odzyskanie jakości funkcjonowania oraz psychicznej trwałości, a także pewności siebie.
Bezpośrednio po zabiegu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do codziennych czynności.

Polecane:

Ginekolog-Michalik.pl

Masz kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w trakcie stosunku, świąd lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię rosnące kłopoty w odczuwaniu przyjemności w stosunkach płciowych? Chcesz polepszyć estetykę okolic płciowych? Odczuwasz problem z akceptacją estetyki własnych okolic intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl laser Aphrodite, jaki w 15 minut potrafi wyeliminować Twoje bolączki, które dotychczas jawiły się jako nierozwiązywalne.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

Speakout 2Ed Starter

Podręczniki są używane w rozmaitych celach no niemniej jednak w ...